Про «M.E.Doc»

8579

Комп'ютерна програма «M.E.Doc» (Медок) - це не тільки програма для податкової звітності, а справжня система електронного документообігу. В ній є все для звітності юридичних осіб платників податку на додану вартість та єдиного податку, бюджетних установ та неприбуткових організацій, фізичних осіб-підприємців.

image-004

Три кроки до подання звітності електронно

встановити програму Медок або зареєструватися на веб-сервісі Сота
отримати електронний цифровий підпис ЕЦП в Акредитованому центрі сертифікації ключів, ми надаємо послуги АЦСК «Україна»
підписати електронний договір з відповідним контролюючим органом:
J/F1391004 Договір про визнання електронних документів - приймається протягом 5ти робочих днів.
J/F1391102 Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису - подається при дійсному договорі для реєстрації нових ЕЦП, приймається швидко.
P9900301 Картка приєднання до договору про супровід електронних звітів в системі подання електронних звітів до ПФУ - відправляється лише раз на початку роботи, звітність можна подавати одразу після відправки Картки.
S1391101 Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису - мінімум вимог до заповнення, приймається миттєво.
В електронному виді ніяких договорів не приймає, при отриманні нових ключів треба подати роздруківку ЕЦП у своє відділення.

Оновлення програми

Розробник забезпечує своєчасне оновлення Медка відповідно до змін у законодавстві України. Оновлення надходять в програму автоматично при наявності доступу в інтренет, а окремо їх можна завантажити у нас на сайті.

Переваги програми для електронної звітності

З програмою «M.E.Doc» можлива автоматизація звітності та документообігу в одній програмі з їх повним контролем на всіх етапах. Захищеність інформації забезпечується шифруванням за допомогою електронного цифрового підпису. Завдяки зрозумілому інтерфейсу досягнуты зручность і простота використання програми, що дає економію особистого часу і скорочення витрат.

Офіційний дилер програми «M.E.Doc»

Компанія ТО БІЗНЕС вже понад 5 років є офіційним дилером Медка. На нашому сайті завжди можна завантажити Медок безкоштовно - його демо-версію, в ній Ви зможете ознайомитися з модулями програми, протестувати роботу та навіть подавати звіти безкоштовно! Які саме? Зателефонуйте або замовте зворотній дзвінок та дізнайтеся. Придбайте Медок у нас і ми станемо надійною підтримкою для Вас в роботі з бухгалтерською електронною звітністю.