Новий інтерфейс веб-сервісу “СОТА”


23.08.2016р. розробник презентує оновлений інтерфейс веб-сервісу «СОТА». В його основу лягли останні тенденції розвитку ринку веб-рішень, сучасні тренди побудови інтерфейсів програмного забезпечення і, звичайно, відгуки і побажання клієнтів.

Дизайн «СОТА» продуманий до найменших деталей. Розробник ставив за мету зробити сервіс ще більш простим для користувача, щоб пошук інформації і виконання дій здійснювались у лічені секунди.

Також було здійснено ряд функціональних доробок, що сприяють ще більш зручній та ефективній роботі з веб-сервісом.

Дивитися перелік доробок

Відтепер «СОТА» автоматично адаптується до різних браузерів та мобільних пристроїв. А отже, подати звіт, підписати і відправити первинний документ, дізнатися ліміт на ПДВ-рахунку та багато іншого можна буде з будь-якого місця в будь-який час.

Головне – щоб під рукою був пристрій (не тільки ноутбук, але і планшет, смартфон) на ОС Windows з доступом до Інтернету.

Відеоуроки по роботі в «СОТА»

Новий інтерфейс і логіку роботи «СОТА» високо оцінять як існуючі клієнти, чия робота спроститься, а ефективність – збільшиться, так і нові користувачі веб-сервісу.

Розробники і надалі будуть активно займатися вдосконаленням веб-сервісу, додаючи нові зручні функції і можливості.

«Ми завжди відкриті для пропозицій щодо поліпшення наших програмних продуктів. Більш ніж половина завдань, що виходять в оновленнях, – це втілення побажань наших клієнтів», –коментує вихід оновленої «СОТА» керівник проекту Анатолій Мартинюк.

Скористатися перевагами нового інтерфейсу зможуть всі користувачі «СОТА», перехід на новий інтерфейс буде здійснюватися до 01.10.2016р.

Джерело 

 


Предыдущая новость
Следующая новость

Комментарии 0


Добавить комментарий

Войти через —